Zondag 24 september was het eindelijk zover. De 1ste competitiewedstrijd stond op het programma. Een wedstrijd uit tegen Chaam.  Een promovendus uit de 5de klasse. Chaam maakte gelijk duidelijk dat we het vandaag niet voor niks zouden krijgen
Waar we de eerste helft afgetroefd werden op felheid en er een ruststand van 1-0 op het scorebord stond moesten we de 2de helft uit een ander vaatje tappen om een goed resultaat te halen. De start en de intentie waren er maar toch kwam Chaam op 2-0 gelukkig toonde we veerkracht en bleven we er vertrouwen in houden.  in de 70 ste minuut kregen we een vrije trap die door koen van Otterlo loepzuiver binnen geschoten werd. Wat er toen gebeurde weet ik niet maar het zorgde voor een ommekeer want nog geen minuut  later schoot Mitch Jansen de 2-2 binnen. Dit was het moment om voor de overwinning te gaan. Met 2 verse wissels Mick van Schijndel en Thomas Staats normaal onze linksback maar nu in de spits wat perfect uitpakte was het nog geen minuut later 2-3 wat een verloop binnen 4 minuten zette we de wedstrijd om maar dat was het nog niet want onze jongste telg Mick scoorde met een afstand schot
de 2-4. Wat een wedstrijd wat een veerkracht heeft de groep getoond.
Mooie overwinning met een goed resultaat 3 punten.