Ik ben Evelien Melse – van den Bijgaart MSc. sportfysiotherapeut bij Fysiotherapie Tilburg Reeshof. Inmiddels verzorg ik al enkele jaren het sportspreekuur bij SV Reeshof.  Eindelijk mogen we na de Corona-periode weer op andere locaties komen werken.

Bij lichamelijke klachten kan je bij mij op je het sportspreekuur komen. Ik zal dan een snel onderzoek doen om de klacht te beoordelen, je advies geven of je therapie nodig hebt of dat rust of oefeningen alleen al volstaat. Ook kan je terecht wanneer je voor een training even getapt moet worden. Er zal geen volwaardige fysiotherapeutische behandeling plaatsvinden, daarvoor mag je een afspraak maken op de praktijk.

Het sportspreekuur bij SV Reeshof is bedoeld voor alle spelers van SV Reeshof jeugd en senioren.

Ik ben aanwezig op de dinsdagen van 19.15 -20.15 uur in het EHBO/massage ruimte.

Fysiotherapie Tilburg Reeshof biedt vanaf dit moment ook een WhatsApp service. Heb je klachten na de wedstrijd of wil graag advies over een bestaande klacht? App Fysiotherapie Tilburg Reeshof op het praktijknummer: 013 5718214.Voor het maken van afspraken of het afmelden van afspraken dient u te bellen of een email te sturen naar info@fysiotherapietilburgreeshof.nl

Praktijk Tilburg Reeshof
Ketelhavenplein 243
5045 NE Tilburg
The Netherlands
+31 (0)13 571 82 14