Na een prachtige CL-week was het aan onze pupillen om vandaag weer eens punten te pakken in Kaatsheuvel. Omdat het complimentenweek was, probeerden Ben nog positiever te coachen. Na de zware trainingsarbeid van Jos, gingen we van ook optimistisch en vol energie (onze pupillen hebben geen doping nodig) van start met Bjorn Zoet op doel. Achterin werden Bram en Yorrick en geposteerd, met daarvoor Jayden en Wessel, Lars en Stijn op de bank en voorin ons koningsduo kampioen Silke en topscoorder Jelle.

Het was al snel duidelijk dat we dit keer aan elkaar gewaagd waren. Na een overtreding op Silke nam Jelle de vrije trap, waarop eerstgenoemde beheerst kon intikken Het regende vervolgens kansen. Na goed samenspel van Jayden en Stijn kon Jelle de 2-0 binnen schieten. Toch werd het 2-1 en werd het weer spannend. DESK kreeg wel drie kansen en schoot net naast. Toch werd het 2-2, waarna het “billen-knijpen” kon beginnen. Over en weer leek het soms wel een schiettent op de kermis, maar de winnende goal wou maar niet vallen. Totdat Jayden het op zijn heupen kreeg en de 2-3 kon scoren. Met het hart in de keel keken we uit naar het eindsignaal…gelukkig werd er afgefloten en gingen we trots en voldaan met 3 punten (en sommige ouders met een hartverzakking) naar huis. Complimenten panters; super goed gespeeld!