Helaas waren er nog te weinig inschrijvingen (6) op de cursus bij SV Reeshof. De cursus kan daarom i.v.m. de planning geen doorgang meer vinden dit voorjaar. Dat is natuurlijk heel jammer. We willen toch proberen om volgend seizoen alsnog de cursus als vereniging aan te bieden en we hopen bij voldoende animo ook te organiseren.

PUPILLENTRAINER

Lijkt het je geweldig om jeugdige voetballers in de leeftijd van 5 tot 13 jaar te trainen en te coachen? Met de opleiding Pupillentrainer leer je hoe je kinderen kunt leren voetballen en plezier te hebben in voetballen. https://www.knvb.nl/assist/assist-trainers/opleidingen/trainer-coach-veldvoetbal-opleidingen/pupillentrainer

De cursus start bij de KNVB in een vernieuwde vorm. Een van de veranderingen is dat de cursusgroep kleiner wordt (min 12 en max14) dus meer maatwerk.

Voor meer informatie over inschrijvingen en deelnemen mail dan naar: technisch@svreeshof.nl