Geacht SV Reeshof-lid, beste ouder of verzorger,

De contributie voor het seizoen 2019-2020 staat voor u klaar om betaald te worden.  Net als vorig jaren, kunt u de betaling (uitsluitend) voldoen via onze betaalsite. Die vindt u via de knop “Betaalsite ” op onze website – www.svreeshof.nl

U kunt uw betaling selecteren middels uw KNVB-nummer. Dit i.v.m. de gewijzigde privacy wetgeving (AVG). Ter controle staat ook uw geboortedatum vermeld. Uw KNVB-nummer staat vermeld in de automatisch verzonden mails die u wekelijks van ons ontvangt wanneer er een betaling open staat.

U ontvangt in principe géén factuur.  Mocht u een factuur nodig hebben t.b.v. Stichting Leergeld, dan kunt u dit verzoek aan de penningmeester mailen via financieel@svreeshof.nl. Dan krijgt u de factuur per mail (als PDF) toegezonden.

Indien u graag een betalingsregeling wenst voor uw contributie, dan kunt u dit verzoek mailen naar betalen@svreeshof.nl. De contributie wordt dan gesplitst in 3 termijnen.

De contributie (of 1e termijn) dient uiterlijk 1 oktober 2019 voldaan te zijn. 

Vriendelijke groeten,

SV Reeshof
Paul Muskens
penningmeester