Organisatie

Bestuur Rol E-mailadres Telefoonnummer
Wilan van Kuijk Voorzitter bestuur@svreeshof.nl
Paul Roosen Vice voorzitter / sponsoring bestuur@svreeshof.nl
Paul Muskens Penningmeester financieel@svreeshof.nl
Gijs de Kort Secretaris/wedstrijdsecretariaat secretariaat@svreeshof.nl 06-34104822
Guus Vermeulen Technisch (recreatief voetbal) technisch@svreeshof.nl
Ton Schoenmakers Technisch (prestatief voetbal) technisch@svreeshof.nl
Commissies Rol E-mailadres
Gijs de kort Toernooien toernooien@svreeshof.nl
Gijs de Kort Vriendschappelijke wedstrijden vriendschappelijk@svreeshof.nl
Ingrid, Sandra, Wendy van Rath, Wendy Smolders, Twan Activiteiten activiteiten@svreeshof.nl
Marco Mols ICT / Website / Social Media webteam@svreeshof.nl
Ingrid vd Pennen Kleding / materialen materialen@svreeshof.nl
Marco van de Lisdonk Sponsoring sponsoring@svreeshof.nl
Monique Schellekens Ledenadministratie leden@svreeshof.nl
Edwin Overman Plusvoetbal plusvoetbal@svreeshof.nl
Monique van den Hoven Kantine beheer horeca@svreeshof.nl